Stylové květináče

Sponzorované odkazy

Z čeho všeho se dají vyrobit stylové květináče? Vychytávky Ládi Hrušky vám to prozradí. V podstatě se dá říct, že co dům a zahrada dala, to vše se dá využít na květináč, který se jen tak nevidí. Pojďte si pár “nepotřebných krámů” představit.

Květináč z děravé holínky

Stará miska, rozviklaná židle, prasklé holínky a mnoho dalších. To vše se dá použít na stylový květináč. Zrovna třeba taková holínka je docela originální, co myslíte? Pokud je v ní díra v oblasti holeně, rozhodně jí nevyhazujte. Jednoduše v místě menší dírky, udělejte větší podlouhlou, třeba na velikost dlaně, do ní nasypeme zahradní univerzální substrát a teď už si do ní můžeme dát jakoukoliv kytku, která kvete, případně si tam můžeme dát bylinky, apod.

I stará váha má své kouzlo

No jistě, nač s ní do popelnice, když si na jednotlivé strany místo závaží můžeme položit malé květináče a hned tu máme hezkou dekoraci.

Děravý kbelík se neztratí

Vodu už s ním logicky nezadržíte, ale jako takový větší květináč je super. Opět stačí naplnit univerzálním substrátem a dovnitř nasázejte kolem dokola převislé kytky a pak už dle libosti takové, které máte nejraději.

One thought on “Stylové květináče

  1. Poničená holínka je originální květináč asi tak jako tetrapack od kefíru. To bych rozhodně nechtěla používat.Navíc to houby vydrží a brzy to bude rozervaný hnus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *